Jdi na obsah Jdi na menu

Štěnovice-Litohlavy

12. 4. 2015

V sobotu 11.4 se domácím hřišti odehrálo utkání mezi Štěnovicemi a Litohlavy. Děvčata netušila jak bude soupeř zdatný, protože tohle je první sezona pro Litohlavy. Ze začátku naše děvčata hrála naplno, hlavně obrana zapracovala, když byl v našem útoku ztracen míč, obrana ho vybojovala a dávala našemu útoku další šance. V prvním poločase domácí vyhrávali 6:1. Druhý poločas byl o něco slabší. Na děvčatech byla znát únava. V útoku to bylo pomalé, ale přece jen stále padaly góly. Kdežto soupeř byl plný energie a přes naši obranu dostal více míčů oproti prvnímu poločasu, ale na štěstí děvčata udržela skóre, které jim postačilo na výhru. Zápas skončil výhrou domácích 11:9. Lepší vstup do sezony si děvčata nemohla přát.